Haber

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in Ayrılık İddiaları Twitter Kullanıcıları Tarafından Lanetlendi!

Afra Saraçoğlu ve Mert Razzaman Demir’in ayrıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Çiftin aşkına en başından inanmayanlar kendilerini tutamadı… Detaylar

Yalıçapkını’nın başrollerini oynayan Mert Razan Demir ve Afra Saraçoğlu’na aylardır “Aranızda aşk var!” Böyle bir şeyin imkansız olduğu havasını yaratarak telaffuzlarını sert bir şekilde reddetti.

Ancak dizinin dönem finalinden kısa bir süre sonra denizde öpüşen, birbirine dolanmış görüntüleri ortaya çıktı ve bir kez daha “Ateşsiz duman olmaz!” Hepimiz sözünüze geldik!

Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu ve 6 yıllık sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun çok yakın arkadaş oldukları bilindiği için bu ilişki kimileri tarafından yılın aşkı ilan edilirken kimileri tarafından eleştirildi.

Bir daha bir araya gelmeyen çift, öyle bir hayran kitlesine sahip ki, varsa bile aşk ilanı geldiğinden beri her yerde bu aşk konuşuluyor… Ancak aşk kısa sürecek gibi görünüyor!

Geçtiğimiz saatlerde Afra Saraçoğlu’nun Mert Ramazan Demir’den kendisini aldattığı gerekçesiyle ayrıldığı iddiası ortaya çıktı.

Taraftar grubu inatla bu ayrılık tezinin büyük bir saçmalık olduğunu savunup ortalığı Afra ve Mert sahneleriyle doldururken, şimdiye kadar sessiz kalan ama bu aşka en başından beri inanmayanlar da gözlerini yumdular!

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15. Ne düşünüyorsun? Hepsi dizinin reytingleri için bir reklam setiydi ve reklam hala yayında mı? aşk bitti mi Bitmedi mi?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu