Haber

Gölcük 100’üncü yılını sporla yaşıyor

KOCAELİ (İGFA) – Gölcük Belediyesi, Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle; Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı kapsamında; Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 sporcunun katılımıyla “Bocce Turnuvası” düzenlendi.

17 Ağustos Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvada; Etkinliğe ilçe genelinden ortaokul ve lise öğrencileri ile Prof. Dr. İsmail Barış Huzurevi sakinleri ve Yaşam Sevinci Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri katıldı. Renkli görüntülere sahne olan turnuvada dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Ödül töreninde; Gölcük Kaymakamı Müfit Gültekin, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Ceyhan, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, öğrenciler, huzurevi sakinleri, öğretmenler ve veliler katıldı. Dereceye girenlere ödüllerinin verilmesinin ardından tören sona erdi.

Her yaş grubundan renkli çalışmalara sahne olan turnuvada; 1. Şehit Kamuran Ablak Ortaokulu, 2. Prof. Dr. İsmail Barış Huzurevi, 3. Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 4. Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü. Önder Sezer, törende sporculara ödüllerini takdim ederek, turnuvaya katılan tüm öğrencileri ve huzurevi sakinlerini tebrik etti.

haber-aydintepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu