Haber

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Sokaklarını Şanlı Bayrağımızla Süsledi

Konya Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Konya cadde ve sokaklarını yüce bayrağımızla süslerken, tramvay ve otobüs durakları ile AVM’lerde de binlerce bayrak dağıttı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Cumhuriyetimizin 100. yılında Konya’nın dört bir yanını şanlı bayrağımızla süsledik. 29 Ekim’de binlerce bayrak dağıtarak vatandaşlarımızın sevincine katkıda bulunduk. “Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Konya sokaklarını Türk bayraklarıyla süsleyerek vatandaşlara bayrak dağıttı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümünü kutlamanın derin gururunu yaşadıklarını vurguladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Konya’da birçok etkinlik gerçekleştirildiğini belirten Önder Altay, “Konya sokaklarını şanlı bayrağımızla süsledik. Binlerce bayrağı vatandaşlarımıza dağıtarak 100. yıl coşkusuna ve 29 Ekim sevincine katkıda bulunduk. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. “Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman atalarımızı saygı ve minnetle anıyorum” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Konya cadde ve sokaklarını şanlı bayrağımızla süslerken, aynı zamanda alışveriş merkezleri, tramvay ve otobüs duraklarında da binlerce bayrağı Konya halkına dağıttı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

guce-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu